Google Chrome konfidencialitātes paziņojums

Archive: March 26, 2013

Chrome Archive:   View current privacy policy | Version 03/26/2012 | Version 02/20/2013 | Version 10/18/2012 | Version 08/14/2012 | Version 06/26/2012 | Version 05/15/2012 | Version 02/08/2012 | Version 02/08/2012 | Version 12/13/2011 | Version 10/25/2011 | Version 05/02/2011 | Version 10/15/2010 | Version 05/04/2010 | Version 02/09/2010 | Version 12/08/2009 | Version 10/29/2009 | Version 06/04/2009

Chrome OS arhīvs:   Versija: 30.05.2011.| Versija: 03.05.2011.

Chrome Frame arhīvs:   Versija: 17.09.2009.

Google konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā mēs apstrādājam personas datus, ko sniedzat, kad lietojat Google produktus un pakalpojumus, kā arī datus, ko sniedzat, kad lietojat pārlūku Google Chrome un operētājsistēmu Chrome OS, lai piekļūtu šiem produktiem un pakalpojumiem.

Google Chrome konfidencialitātes paziņojumā ir aprakstīta konfidencialitātes prakse, kas specifiska Chrome produktu saimei. Tajā ietilpst pārlūks Chrome, Chrome Frame, Chrome OS un Droša pārlūkošana. Dažas no šajā konfidencialitātes paziņojumā aprakstītajām funkcijām ir pieejamas citos tīmekļa pārlūkos (piem., varat palaist Chrome Frame pārlūkā Microsoft Internet Explorer vai izmantot Drošas pārlūkošanas funkcijas pārlūkā Mozilla Firefox), tāpēc ņemiet vērā, ka jums ir jāizlasa arī tā pārlūka konfidencialitātes politika, kurā funkcijas darbojas.

Ne visas funkcijas, kas aprakstītas šajā konfidencialitātes paziņojumā, ir pieejamas visos Chrome produktos. Vienkāršības labad izmantosim terminu Chrome, lai apzīmētu Chrome saimes produktus, tostarp Chrome (pārlūkprogrammu), Chrome Frame un Chrome OS. Ja kāds atsevišķs Chrome produkts darbosies citādi, mēs noteikti to izcelsim.

Lietotājiem, kuri vēlas testēt funkcijas, kas vēl ir izstrādes stadijā, mēs sniedzam piekļuvi ne tikai pārlūka Chrome un operētājsistēmas Chrome OS stabilajai versijai, bet arī priekšskatījuma versijām (dēvētas arī par Beta, Dev un Canary versiju). Lai gan šis Google Chrome konfidencialitātes paziņojums attiecas gan uz stabilo versiju, gan uz priekšskatījuma versijām, tajā var nebūt iekļauta visjaunākā informācija saistībā ar funkcijām, kas priekšskatījuma versijās vēl nav pilnībā izstrādātas.

Google paziņos jums par visām būtiskajām šīs politikas izmaiņām, un jums vienmēr būs iespēja izvēlēties, vai lietot pārlūku Google Chrome tādā veidā, lai tas Google nesūtītu personu identificējošus datus, vai arī noņemt savu informāciju un pārtraukt tā lietošanu.

Lai saņemtu detalizētus norādījumus, kā pārvaldīt savas konfidencialitātes preferences, izlasiet mūsu pamācību par pārlūkiem, Google Chrome, konfidencialitāti un jums

Informācija, ko saņem uzņēmums Google, kad lietojat Chrome

Lai izmantotu pārlūku Chrome, nav jāsniedz personu identificējoša informācija.

Ja izmantojat kādu pārlūku, tostarp pārlūku Chrome, lai sazinātos ar Google serveriem, pēc noklusējuma Google saņem standarta žurnāla informāciju, tostarp sistēmas IP adresi un vienu vai vairākus sīkfailus. Varat konfigurēt, ka pārlūkam Chrome un sistēmai Chrome OS nav jāpieņem sīkfaili no Google un citām vietnēm. Uzziniet vairāk par to, kā konfigurēt sīkfailus un vietņu datus pārlūkā Chrome un sistēmā Chrome OS..

Ja pārlūkā Chrome piekļūstat citiem Google pakalpojumiem, piemēram, izmantojat meklētājprogrammu Google sākumlapā vai pārbaudāt Gmail pastu, pārlūka lietošanas laikā Google nesaņem nekādu īpašu papildinformāciju, kas identificē jūs.

Turklāt brīdī, kad izmantojat dažas no Chrome funkcijām, uzņēmumam Google vai noklusējuma meklētājprogrammai var tikt nosūtīta ierobežota papildinformācija.

 • Ja izmantojat pārlūka Chrome funkciju Vairāki lietotāji, varat iestatīt personalizētu Chrome kopiju lietotājiem, kuri izmanto vienu un to pašu skaitļošanas ierīci. Tas nav paredzēts jūsu datu aizsargāšanai no citiem cilvēkiem, kuri izmanto jūsu ierīci — ikviens lietotājs, kurš var piekļūt jūsu ierīcei, var skatīt visu profilu informāciju. Lai neviens tiešām nevarētu skatīt jūsu datus, izmantojiet jūsu izvēlētās operētājsistēmas iebūvētos lietotāju kontus.
 • Ja par savu meklētājprogrammu izvēlaties Google, pārlūka Chrome startēšanas vai tīklu maiņas brīdī tas sazinās ar Google, lai noteiktu vislabāko vietējo tīmekļa adresi meklēšanas vaicājumu sūtīšanai. Ja Chrome adreses joslā (universālajā lodziņā) ierakstāt vietrāžus URL vai meklēšanas vaicājumus, ievadītie burti tiek nosūtīti uz jūsu noklusējuma meklētājprogrammu. Tādējādi meklētājprogrammas vārdu ieteikumu funkcija var automātiski piedāvāt vārdus vai vietrāžus URL, kurus, iespējams, meklējat. Ja akceptējat ieteikto vaicājumu vai URL, Chrome var arī sūtīt šo informāciju no pārlūka uz jūsu noklusējuma meklētājprogrammu. Uzziniet vairāk par servera vārdu ieteikumu atspējošanu universālajā lodziņā.
 • Ja izmantojat Chrome dinamiskās meklēšanas funkciju un to atbalsta jūsunoklusējuma meklētājprogramma, meklēšanas rezultāti un tūlītēji ieteikumi ir redzami brīdī, kad veicat ievadi adreses joslā. Meklēšanas rezultāti tiek pieprasīti laikā, kad veicat ievadi adreses joslā, tāpēc vārdi, ko ievadāt, var tikt reģistrēti kā meklēšanas vienumi. Noderīgus piemērus par Google Chrome dinamiskās meklēšanas pieteikšanās politikām skatiet mūsu palīdzības centra rakstā “Chrome dinamiskās meklēšanas pieteikšanās politikas”.
 • Ja pārvietojaties uz neesošu vietrādi URL, šis URL, izmantojot pārlūku Chrome, var tikt nosūtīts uzņēmumam Google, lai palīdzētu jums atrast meklēto URL. Mēs varam arī izmantot šo informāciju apkopotā veidā, lai palīdzētu citiem tīmekļa lietotājiem, piemēram, informētu viņus par to, ka vietne nedarbojas. Uzziniet vairāk par to, kā atspējot ieteikumus navigācijas kļūdām.
 • Chrome regulāri sazinās ar Google serveriem, lai veiktu dažādas darbības, piemēram, atjauninājumu pieejamības pārbaudi, savienojamības statusa pārbaudi, pašreizējā laika pārbaudi un aktīvo lietotāju skaita noteikšanu. Katrā pārlūka Chrome kopijā ir ietverts nejauši ģenerēts pagaidu instalācijas numurs, kas tiek nosūtīts Google serveriem, kad instalējat un pirmo reizi izmantojat produktu. Kad pārlūks Chrome pirmoreiz automātiski pārbaudīs atjauninājumu pieejamību, pagaidu numurs tiks nekavējoties izdzēsts. Ja pārlūka Chrome kopija tika saņemta vai atkārtoti aktivizēta reklāmas kampaņas ietvaros, tajā var tikt ģenerēta arī neunikāla reklāmas atzīme, kas tiek nosūtīta Google serveriem, kad veicat meklēšanu Google tīklā, un unikāls marķieris, kas tiek nosūtīts Google serveriem, kad pēc instalēšanas, atkārtotas instalēšanas vai atkārtotas aktivizēšanas pirmo reizi palaižat un izmantojat pārlūku. Google serveriem no operētājsistēmas Chrome OS periodiski (tostarp sākotnējās iestatīšanas laikā) var tikt nosūtīta reklāmas atzīme, kā arī šāda atzīme var tikt nosūtīta, veicot meklēšanu Google tīklā. Turklāt eksperimentu dēļ var būt pieejami dažādi Chrome varianti, un Chrome var nosūtīt Google serveriem neunikālu informāciju par to, kurš variants ir aktīvs.
 • Chrome contacts Google when a user signs in to determine if the user account is subject to policies of an enterprise admin. Chrome OS also contacts Google during initial device setup to determine if the device is subject to policies of an enterprise admin. This process involves sending part of a hash of the device's serial number to Google and receiving back a list of hashed device serial numbers for devices configured by enterprise admins to be enterprise devices. For user accounts and Chrome OS devices subject to enterprise policies, Chrome will check periodically for updates to these policies. Enterprise policies may involve status and activity reporting for Chrome (including location information for Chrome OS devices) set up by the enterprise admin.
 • Ja pierakstīsieties pārlūkā Chrome vai operētājsistēmā Chrome OS, izmantojot savu Google kontu, tiks iespējota sinhronizācija. Google saglabās savos serveros jūsu pārlūka informāciju, piemēram, grāmatzīmes, vēsturi un citus iestatījumus, saistībā ar jūsu Google kontu. Informācija, kas saglabāta jūsu kontā, tiek aizsargāta atbilstoši Google konfidencialitātes politikas nosacījumiem. Mums jāsaglabā šī informācija, lai tā būtu jums pieejama citās Chrome instancēs, kurās izvēlaties pierakstīties. Uzziniet vairāk par konkrētu informāciju, kuru varat atlasīt sinhronizācijai, un vairāk par Chrome sinhronizācijas funkcijas atspējošanu pārlūkā Chrome.
 • Ja pierakstāties operētājsistēmā Chrome OS, izmantojot savu Google kontu, vai pārlūkā Chrome iespējojat Google lietojumprogrammas darbību bezsaistē, Chrome var sazināties ar Google serveriem un sinhronizēt datus ar lokālu kopiju, lai iespējotu darbību bezsaistē.
 • Ja pārlūkā Chrome izmantojat funkciju Tulkotājs, izvēlētais teksts tiek nosūtīts uz Google severi, kur tiek veikts tā tulkojums.
 • Ja izmantojat Chrome funkciju Pareizrakstības pārbaudītājs, kas ļauj izmantot to pašu tehnoloģiju, kas pareizrakstības pārbaudei tiek izmantota pakalpojumā Google meklēšana, pārlūks sūta tekstu uzņēmumam Google, kas savukārt piedāvā pareizrakstības un gramatikas ieteikumus.
 • Ja lietojat Chrome balss ievades funkciju, tā nosūta uzņēmumam Google jūsu izrunātā vaicājuma audio ierakstu, jūsu noklusējuma pārlūka valodu un tās tīmekļa lapas gramatikas iestatījumus, kurā izmantojāt balss ievadi. Google izmantos šo informāciju, lai ierakstīto audio pārvērstu tekstā. Ja esat iespējojis lietojuma statistiku un avārijas pārskatus un izmantojat balss ievades funkciju, uzņēmumam Google tiek nosūtīta papildinformācija. Šajā informācijā ir iekļauts tās vietnes URL, kas izmanto balss ievadi, jūsu operētājsistēmas nosaukums un izmantotās skaitļošanas ierīces un audio aparatūras ražotājs un modelis.
 • Ja izmantojat pārlūka Chrome funkciju Automātiskā aizpilde, kas automātiski aizpilda tīmekļa veidlapas jūsu vietā (pamatojoties uz līdzīgām veidlapām, kuras esat aizpildījis iepriekš), Chrome sūta uzņēmumam Google ierobežotu informāciju par lapām, kurās ir tīmekļa veidlapas, tostarp saīsinātu tīmekļa lapas URL un informāciju par lapas struktūru, un tādējādi Google var uzlabot šīs tīmekļa veidlapas automātiskās aizpildes pakalpojumu. Lai gan Chrome·nosūtītajā·informācijā·var·būt·ietverta·norāde,·ka·esat·aizpildījis šo veidlapu, faktiskais laukos ievadītais teksts netiks nosūtīts uzņēmumam Google, ja vien neizvēlēsieties saglabāt datus savā kontā, izmantojot Google Chrome sinhronizācijas funkciju.
 • Ja pārlūkā Chrome lietojat atrašanās vietas funkciju, kas ļauj norādīt vietnēm savu atrašanās vietu, pārlūks Chrome nosūta Google atrašanās vietas pakalpojumiem informāciju par vietējo tīklu, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. Uzziniet vairāk par Google atrašanās vietas pakalpojumiem un atrašanās vietas funkcijas iespējošanu/atspējošanu programmā Google Chrome. Informācija par vietējo tīklu (atkarībā no jūsu ierīces iespējām) var ietvert datus par jums vistuvāk esošajiem Wi-Fi maršrutētājiem, jums vistuvāko mobilo sakaru torņu mobilajiem ID, Wi-Fi vai mobilā tālruņa signāla stiprumu, kā arī datus par datoru, piemēram, jūsu datora IP adresi. Mēs izmantojam šo informāciju, lai apstrādātu atrašanās vietas pieprasījumu, pārvaldītu un atbalstītu Chrome un Google atrašanās vietas pakalpojumus, kā arī uzlabotu to vispārējo kvalitāti. Iepriekš aprakstītā apkopotā informācija tiks pārveidota anonīmos un sagrupētos datos, pirms uzņēmums Google to izmantos, lai izstrādātu jaunas funkcijas vai produktus un pakalpojumus vai uzlabotu citu Google produktu un pakalpojumu vispārējo kvalitāti.
 • Ja mēģināt izveidot savienojumu ar Google vietni, izmantojot drošu savienojumu, un pārlūks bloķē savienojumu, jo informācija norāda, ka jums uzbrūk kāds no tīkla (aktīva iejaukšanās savienojumā), Google Chrome var nosūtīt informāciju par savienojumu uzņēmumam Google, lai palīdzētu noteikt uzbrukuma nopietnību un tā izpildes formu.
 • Uzņēmumam Google varat sūtīt lietojuma statistikas un avāriju pārskatus. Šo iestatījumu var pielāgot Chrome preferenču lapā. Operētājsistēmas Chrome OS lietotājiem lietojuma statistika un avāriju pārskati ir iespējoti pēc noklusējuma. Šis iestatījums tiks piemērots visiem lietotājiem, kuri izmanto konkrēto instalēto pārlūku Chrome. Dati par lietojuma statistiku un avāriju pārskatiem palīdz mums noteikt problēmas, kā arī izprast veidus, kā lietotāji izmanto pārlūku Chrome, un uzlabot pārlūka veiktspēju. Kad tas ir iespējams, pārlūkā Chrome netiek sūtīta personu identificējoša informācija. Tomēr avāriju pārskatos var būt ietverta informācija no failiem, lietojumprogrammām un pakalpojumiem, kas darbojās disfunkcijas laikā. Mēs drīkstam kopīgot ar trešajām personām noteikta veida apkopotu, personu neidentificējošu informāciju, kas iegūta pārskatu analīzes laikā, piemēram, datus par to, cik bieži rodas noteikti avāriju veidi.

Informācija, ko Google saņem, kad lietojat Drošas pārlūkošanas funkciju pārlūkā Chrome un citos pārlūkos

Google Chrome un noteikti trešo pušu pārlūki (tostarp dažas Mozilla Firefox un Apple Safari versijas) ietver Google Drošas meklēšanas funkciju. Droša meklēšana sūta un saņem informāciju starp jūsu izmantoto pārlūku un Google serveriem par aizdomīgām vietnēm, piemēram, vietni, kas iespējami ir pikšķerēšanas vai ļaunprātīgas programmatūras vietne.

Jūs pārlūks periodiski sazināsies ar Google serveriem, lai lejupielādētu visjaunāko Drošas pārlūkošanas sarakstu, kurā ietvertas zināmās pikšķerēšanas un ļaunprātīgas programmatūras vietnes. Google neapkopo nekādu konta informāciju un citu personu identificējošu informāciju kā daļu no šīs saziņas, bet saņem standarta žurnāla informāciju, tostarp IP adresi un vienu vai vairākus sīkfailus. Visjaunākā saraksta kopija tiek glabāta lokāli jūsu sistēmā.

Katra vietne, ko apmeklēsiet, tiks pārbaudīta, veicot salīdzināšanu ar jūsu sistēmā esošo Drošas pārlūkošanas sarakstu. Ja sarakstā ir atrasta atbilstība, jūsu pārlūks nosūtīs uzņēmumam Google saīsinātu URL kopiju, lai Google varētu nosūtīt papildinformāciju jūsu pārlūkam. Pēc šīs informācijas Google nevar noteikt patieso URL. Uzziniet vairāk par to, kā tas darbojas.

Turklāt pārlūkam Chrome ir raksturīgas tālāk minētās Drošas meklēšanas funkcijas.

 • Dažām pārlūka Chrome versijām ir Drošas meklēšanas tehnoloģija, kas nosaka iespējami bīstamās vietnes un lejupielādei pieejamus izpildāmos failus, kas vēl nav zināmi uzņēmumam Google. Informācija par iespējami bīstamo vietni vai lejupielādei pieejamu izpildāmo failu (tostarp vietnes vai izpildāmā faila pilnu URL) var tikt nosūtīta uzņēmumam Google, lai noteiktu to, vai vietne vai lejupielāde ir kaitīga. Google neapkopo nekādu konta informāciju un citu personu identificējošu informāciju kā daļu no šīs saziņas, bet saņem standarta žurnāla informāciju, tostarp IP adresi, apmeklēto URL un vienu vai vairākus sīkfailus.
 • Varat arī sūtīt papildinformāciju, lai palīdzētu uzlabot Drošas meklēšanas funkciju, kad piekļūstat vietnei, kas šķiet ietver ļaunprātīgu programmatūru. Šie dati tiek nosūtīti, ja aizverat vai pārvietojaties no Drošas meklēšanas brīdinājuma lapas. Šajās atskaitēs ir iekļauti tādi dati kā URL un vietnes saturs, kā arī tās lapas URL, kas novirzīja jūs uz šo vietni, un Google to var izmantot, lai pārbaudītu, vai vietne joprojām rāda saturu, kas var ļaunprātīgi izmantot lietotājus.
 • Ja pārlūkā Chrome ir iespējota lietojuma statistika un jūs apmeklējat vietni, kas, mūsuprāt, var būt kaitīga, uzņēmumam Google tiek nosūtīti vēl citi konkrēti dati, tostarp apmeklētās vietnes pilns URL, uz šo lapu novirzītā “atsauces avota” galvene un URL, kas tika atrasts Google drošas pārlūkošanas sarakstā.
 • Pārlūkā Chrome vienmēr varat atspējot Drošas pārlūkošanas funkciju.

Informācija, ko saņem vietņu operatori, kad apmeklējat vietni, izmantojot pārlūku Chrome

Vietnes, kas tiek apmeklētas, izmantojot pārlūku Chrome, automātiski saņem standarta žurnāla informāciju, kas ir līdzīga uzņēmuma Google saņemtajai informācijai. Turklāt, apmeklējot šīs vietnes, sistēmā var tikt iestatīti sīkfaili vai saglabāti vietnes dati. Chrome preferenču lapā varat ierobežot sīkfailus un citus vietnes datus.

Ja iespējojat Chrome tīkla darbību paredzēšanas funkciju un apmeklējat tīmekļa lapu, Chrome var meklēt IP adresi visām saitēm tīmekļa lapā un atvērtajos tīkla savienojumos, lai tīmekļa lapas ielādētu ātrāk. Vietnes var arī izmantot pirmsrenderēšanas tehnoloģiju, lai pirmsielādētu saites, uz kurām jūs, iespējams, klikšķināsit nākamajā darbībā.

Ja pārlūku Chrome lietojat inkognito režīmā (vai viesa režīmā operētājsistēmā Chrome OS), tas nepārsūtīs nekādus iepriekš saglabātus sīkfailus uz vietnēm, kuras apmeklējat. Ja strādājat šajos režīmos, vietnes jūsu datorā var saglabāt jaunus sīkfailus. Šie sīkfaili tiks saglabāti tikai uz laiku un pārsūtīti uz vietnēm, kamēr darbojaties inkognito/viesa režīmā. Tie tiks izdzēsti pēc pārlūka aizvēršanas, visu atvērto inkognito režīma logu aizvēršanas vai iziešanas no viesa sesijas.

Ja izvēlaties pārlūkā Chrome lietot atrašanās vietas funkciju, šis pakalpojums ļauj norādīt vietnei savu atrašanās vietu. Chrome neļaus vietnei piekļūt datiem par jūsu atrašanās vietu bez jūsu atļaujas. Google nekontrolē trešo pušu vietnes un to konfidencialitātes prakses. Lūdzu, uzmanīgi izskatiet vietnes konfidencialitātes politiku, pirms piekrītat norādīt tai savu atrašanās vietu.

Informācija, kas tiek saglabāta jūsu sistēmā, kad izmantojat pārlūku Chrome

Chrome lokāli jūsu sistēmā saglabā noteiktu informāciju. Tā var ietvert:

 • pamatinformāciju par pārlūkošanas vēsturi, piemēram, apmeklēto lapu vietrāžus URL, šo lapu teksta un attēlu kešatmiņas failus un dažu IP adrešu, kas satur saites no apmeklētajām lapām, sarakstu;
 • vairākuma apmeklēto lapu pārmeklējamu rādītāju (izņemot dažas drošas lapas, kuru adrese ietver “https”, piemēram, dažas banku lapas);
 • vairākuma apmeklēto lapu ekrānuzņēmumu sīktēlus;
 • sīkfailus vai datus par tīmekļa krātuvi, kurus datorā saglabā apmeklētās tīmekļa vietnes;
 • Lokāli dati, ko saglabā Papildinājumi.
 • vietņu veikto lejupielāžu ierakstu.
 • operētājsistēmas Chrome OS ģenerētu unikālu ierīces identifikatoru, kuru var pieprasīt trešās puses pakalpojums, lai piekļūtu trešās puses saturam. Šo funkciju var atspējot Chrome OS iestatījumos.

Vienmēr varat dzēst pārlūkošanas vēstures informāciju pilnībā vai daļēji.

Varat arī ierobežot informāciju, ko Chrome saglabā sistēmā, izmantojot inkognito režīmu (vai viesa režīmu operētājsistēmā Chrome OS). Šajos režīmos pārlūks Chrome nesaglabās pārlūkošanas vēstures pamatinformāciju, piemēram, URL, kešatmiņā saglabāto lapu tekstu vai vai to lapu IP adreses, uz kurām norāda saites jūsu apmeklētajās vietnēs. Tas arī nesaglabās to lapu momentuzņēmumus, kuras apmeklējat vai saglabājat lejupielāžu ierakstā (lai gan šī informācija var tikt glabāta kādā citā sistēmas vietā, piem., nesen atvērto failu sarakstā). Šajos režīmos saņemtie jaunie sīkfaili pēc pārlūka vai visu inkognito režīma logu aizvēršanas vai iziešanas no viesa sesijas netiks saglabāti. Ja izmantojat inkognito/viesa režīmu, pārlūka augšējā stūrī tiek parādīta inkognito režīma ikona; reizēm, izmantojot šo režīmu, var tikt mainīta arī pārlūka loga apmales krāsa.

Ja mainīsiet sava pārlūka konfigurāciju, piemēram, saglabāsiet vietni grāmatzīmē vai mainīsiet iestatījumus, šī informācija tiks saglabāta. Inkognito/viesa režīms šīs izmaiņas neietekmē.

Varat izvēlēties pārlūkā Chrome saglabāt paroles, kas tiek izmantotas konkrētās vietnēs. Saglabātās paroles var skatīt Chrome iestatījumos.

Lietotņu, paplašinājumu, motīvu, pakalpojumu un citu papildinājumu izmantošana pārlūkā Chrome

Pārlūkā Chrome varat izmantot lietotnes, paplašinājumus, motīvus, pakalpojumu un citus papildinājumus (turpmāk tekstā — “Papildinājumi”), tostarp vienumus, kuri bija priekšinstalēti vai integrēti pārlūkā Chrome un kurus var iegūt Chrome interneta veikalā vai no citiem avotiem.

Pirms Papildinājuma instalēšanas ir ieteicams izskatīt pieprasītās atļaujas. Papildinājumi var būt izstrādāti tā, lai uzglabātu un koplietotu lokāli saglabātus datus, kā arī piekļūtu tiem. Papildinājumi var izmantot paziņojumus, kas tiek nosūtīti, izmantojot Google serverus. Chrome var pārbaudīt, vai ir pieejami jūsu Papildinājumu atjauninājumi, lejupielādēt un instalēt tos. Chrome var nosūtīt instalēto Papildinājumu lietojuma datus uzņēmumam Google.

Google var laiku pa laikam atklāt Papildinājumu, ar kuru tiek pārkāpti Chrome interneta veikala izstrādātāju noteikumi vai citi juridiski līgumi, likumi, normatīvie akti vai politikas noteikumi. Chrome var regulāri lejupielādēt šādu Papildinājumu sarakstu no Google serveriem, un Google pēc saviem ieskatiem var attāli atspējot vai noņemt šādus Papildinājumus no lietotāja sistēmas.

Uzņēmuma Google izstrādāti un nodrošināti Papildinājumi var sazināties ar Google serveriem, un, ja nav norādīts citādi, uz tiem attiecas Google konfidencialitātes politika. Par trešo pušu izstrādātiem un nodrošinātiem Papildinājumiem atbildību uzņemas attiecīgā trešā puse, un uz tiem var attiekties trešo pušu konfidencialitātes politikas. Piemēram, pārlūkā Chrome ir priekšinstalēta Adobe Flash Player spraudņa versija. Adobe vietnē www.adobe.com ir sniegts vairāk informācijas par Adobe konfidencialitātes praksēm attiecībā uz atskaņotāju Flash Player, kā arī varat uzzināt vairāk par Flash Player vai jebkura cita spraudņa atspējošanu.

Izmantošanas mērķi

Informācija, ko uzņēmums Google saņem, kad izmantojat pārlūku Chrome, tiek apstrādāta, lai darbinātu pārlūku Google Chrome un citus Google pakalpojumus un uzlabotu to veiktspēju. Citu vietņu operatoru saņemtajai informācijai ir saistoša šo vietņu konfidencialitātes politika. Pārlūks Chrome glabā informāciju jūsu sistēmā, lai uzlabotu Chrome veiktspēju un nodrošinātu noderīgas funkcijas un pakalpojumus.

Plašāka informācija

Google stingri ievēro ASV aizsardzību nodrošinošus konfidencialitātes principus. Lai iegūtu plašāku informāciju par drošā patvēruma politikas struktūru vai mūsu reģistrāciju, skatiet ASV Tirdzniecības ministrijas vietni.

Papildinformācija par pārlūku Chrome ir pieejama šeit.

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu konfidencialitātes praksi, skatiet visus konfidencialitātes politikas noteikumus. Ja rodas papildu jautājumi, sazinieties ar mums jebkurā laikā. Vai arī rakstiet mums:

Privacy Matters
c/o Google Inc.
1600 Amphitheatre Parkway
Mountain View CA 94043 (USA)